Головна Новини Шопінг Люди Лайфхаки

Народні прикмети, які допоможуть уникнути бідності: що не можна залишати на порозі

Якщо ви будете залишати деякі побутові предмети біля входу у ваш дім, то таким чином ви можете запросити в оселю злидні та невдачі

Фото: Unsplash. Колаж: Pro Гроші

Грошеві прикмети

Фото: Unsplash. Колаж: Pro Гроші

Поріг оселі – неймовірно важливий енергійний простір. Саме з цим місцем пов'язано багато народних прикмет та забобонів, які ми чули ще від наших старших родичів. І не дивно, адже ці повір'я передаються з покоління в покоління. Вважається, що подібні вірування здатні зробити наше життя краще чи гірше – залежно від наших дій.

Розповідаємо, які речі не можна тримати біля входу в оселю, аби не накликати на себе великі біди та маленькі неприємності.

З давніх часів вважалося, що певний тип життя може залучити багатство та добробут, а інший – відштовхнути. Ви можете не вірити у подібні прикмети, проте деякі з перерахованих звичок є дійсно корисними й не завадять навіть тим, хто категорично не довіряє забобонам.

Що не можна зберігати біля входу у дім

  • Взуття. Згідно з прикметами, залишене на порозі взуття може принести у дім негативну енергетику. Тому краще тримати його десь у межах будинку, щоб не ризикувати приверненням невдач і бід. Наприклад, його можна скласти до невеличкої шафи у коридорі або поставити на поличку.
  • Дзеркала. Загальновідомо, що дзеркала завжди мали велике значення. Вважається, що вони здатні відбивати енергію. Якщо ж залишити дзеркало на порозі, то це може призвести до подвоєння негативних сил і проблем у домі. А якщо у дзеркалі відображається вихід, то воно може позбавляти дім позитивної енергетики.
  • Квіти. Квіти на порозі часто асоціюються з сумом, прощанням та кінцем. Тому у народі заведено вважати, що залишання квітів на порозі – до сумних подій. Наприклад, комусь з ваших рідних чи близьких людей доведеться надовго покинути домівку.
  • Старі речі. Якщо ви звикли залишати старі та непотрібні предмети біля входу у дім, то краще відучити себе від цієї звички. Згідно з повір'ями, таким чином у домі сповільнюється енергетичний потік. Це ж може залучити у дім бідність. А от звільнення від зайвого та старого навпаки є для вас плюсом, адже привертає свіжі сили й нові можливості.
  • Гострі предмети. Ножі, ножиці та інші гострі предмети на порозі символізують конфлікти, сварки та напружену атмосферу в родині. Рекомендується подібні предмети не залишати біля порогу та в цілому зберігати у зачинених шафках, аби не розповсюджувати по дому "гостру" та негативну енергетику. До того ж залишати гості предмети біля входу досить небезпечно, адже в поспіху людина може поранити себе чи близьких.
  • Брудне взуття. Якщо на ваших підошвах застиг бруд, а ви наразі не маєте можливості його відчистити (наприклад, через брак часу), то краще залиште його за порогом. За народними повір'ями, брудне взуття приваблює у будинок нестачу фінансів. Тому вам слід навчитися одразу після приходу додому приводити своє взуття до ладу.

Також не забувайте, що не бажано вітатися, прощатися, цілуватися чи передавати гроші через поріг, бо це призводить до нещасть і непорозумінь.

Раніше ми вже розповідали про речі, які категорично заборонено викидувати у смітник. Також ми пояснювали, як правильно зберігати кошти, аби залучити у дім гроші.

google Pro Гроші в Telegram google Pro Гроші в Google News

Стрічка новин

Дивитися всі
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності, та погоджуєтесь на використання файлів cookie.